kamerové systémy

Pro tuto oblast zabezpečení a monitoringu nabízíme systém HIKVISION jak pro obchody, tak i jednoduché sety pro domácnosti - včetně aplikací pro většinu chytrých telefonů.

 

KAMEROVÝ DOHLED ZAJIŠŤUJÍCÍ BEZPEČNOST NAPŘÍKLAD PRODEJEN

Od pokladen po nákupní zóny, od vchodů prodejen po parkoviště a prostory pro nakládání a vykládání zboží, systém kamerového dohledu Hikvision poskytuje ostré, detailní snímky bez ohledu na světelné podmínky; díky své vysoce výkonné technologii záznamu, přesně monitorují i rychlé nebo nepředvídatelné události, jako jsou hotovostní transakce či krádeže. Systémy Hikvision s vysokým rozlišením působí jako odstrašující prostředek před krádežemi, loupežemi a vandalismem, poskytují užitečné záběry v případě soudního sporu a jsou velmi účinným nástrojem pro předání zločinců spravedlnosti.

 

MEGAPIXELOVÉ KAMERY: VYSOKÉ ROZLIŠENÍ PRO EXTRÉMNĚ OSTRÝ OBRAZ MIMOŘÁDNÉ KVALITY

Nicméně bez správného řešení kamerového dohledu, může být videozáznam k ničemu. K rozpoznání obličeje osoby nebo kriminálního chování, někdy i ve velmi špatných světelných podmínkách, je nutné mít nejmodernější technologii a kvalitní, speciální vybavení. Megapixelové kamery Hikvision, zejména nové kamery typu rybí oko monitorující 360°, poskytují HD a Full HD (1920x1080 pixelů) obraz v reálném čase a s vynikající ostrostí a snímkovou frekvencí, pro snadnou detekci pohybu a chování uvnitř obchodů. Díky špičkové technologii WDR pro dokonalou identifikaci jakéhokoliv objektu nebo osoby i při ostrém protisvětlu, s vysokou úrovní kontrastu a přesností barev mají tyto kamery excelentní výsledky ve světelných podmínkách, které žádná běžná kamera nezvládne.

 

KOMPAKTNÍ MEGAPIXELOVÉ KAMERY: MAXIMÁLNÍ DISKRÉTNOST V PRODEJNĚ

Flexibilní špičková technologie kompaktních Full HD megapixelových kamer je ideální pro monitorování nákupní oblasti a pokladen. Díky vysokému rozlišení, technologii WDR a kompaktní velikosti Full HD megapixelové kamery poskytují vynikající kvalitu obrazu, přičemž jsou mimořádně diskrétní a zároveň elegantní.

 

DOHLED PO RUCE PROSTŘEDNICTVÍM CHYTRÉHO TELEFONU A TABLETU

Celou vaši bezpečnostní situaci máte po ruce, ať jste kdekoli: pomocí inovativního bezplatného klientského softwaru IVMS- 4500 (pro chytrý telefon a tablet, Android, Windows Phone a iOS) můžete ovládat vše ze svého tabletu nebo chytrého telefonu, ať jste kdekoliv.

 

 

Ceny? Každá zakázka je jiná

Máte zájem o naše služby? Neváhejte nás kontaktovat a vypracujeme nezávaznou nabídku dle Vašich požadavků.

Jejda... Něco se pokazilo.
Na této stránce se Mapy Google nezobrazily správně. Technické podrobnosti naleznete na konzoli JavaScriptu.

Kontaktujte nás

STRING ELEKTRO s.r.o.

Jiráskova 422/40, 293 01  Mladá Boleslav II.
Telefon: +420 602 630 044