kamerové systémy

Pro tuto oblast zabezpečení a monitoringu nabízíme systém HIKVISION jak pro obchody, tak i jednoduché sety pro domácnosti - včetně aplikací pro většinu chytrých telefonů.

 

KAMEROVÝ DOHLED ZAJIŠŤUJÍCÍ BEZPEČNOST NAPŘÍKLAD PRODEJEN

Od pokladen po nákupní zóny, od vchodů prodejen po parkoviště a prostory pro nakládání a vykládání zboží, systém kamerového dohledu Hikvision poskytuje ostré, detailní snímky bez ohledu na světelné podmínky; díky své vysoce výkonné technologii záznamu, přesně monitorují i rychlé nebo nepředvídatelné události, jako jsou hotovostní transakce či krádeže. Systémy Hikvision s vysokým rozlišením působí jako odstrašující prostředek před krádežemi, loupežemi a vandalismem, poskytují užitečné záběry v případě soudního sporu a jsou velmi účinným nástrojem pro předání zločinců spravedlnosti.

 

MEGAPIXELOVÉ KAMERY: VYSOKÉ ROZLIŠENÍ PRO EXTRÉMNĚ OSTRÝ OBRAZ MIMOŘÁDNÉ KVALITY

Nicméně bez správného řešení kamerového dohledu, může být videozáznam k ničemu. K rozpoznání obličeje osoby nebo kriminálního chování, někdy i ve velmi špatných světelných podmínkách, je nutné mít nejmodernější technologii a kvalitní, speciální vybavení. Megapixelové kamery Hikvision, zejména nové kamery typu rybí oko monitorující 360°, poskytují HD a Full HD (1920x1080 pixelů) obraz v reálném čase a s vynikající ostrostí a snímkovou frekvencí, pro snadnou detekci pohybu a chování uvnitř obchodů. Díky špičkové technologii WDR pro dokonalou identifikaci jakéhokoliv objektu nebo osoby i při ostrém protisvětlu, s vysokou úrovní kontrastu a přesností barev mají tyto kamery excelentní výsledky ve světelných podmínkách, které žádná běžná kamera nezvládne.

 

KOMPAKTNÍ MEGAPIXELOVÉ KAMERY: MAXIMÁLNÍ DISKRÉTNOST V PRODEJNĚ

Flexibilní špičková technologie kompaktních Full HD megapixelových kamer je ideální pro monitorování nákupní oblasti a pokladen. Díky vysokému rozlišení, technologii WDR a kompaktní velikosti Full HD megapixelové kamery poskytují vynikající kvalitu obrazu, přičemž jsou mimořádně diskrétní a zároveň elegantní.

 

DOHLED PO RUCE PROSTŘEDNICTVÍM CHYTRÉHO TELEFONU A TABLETU

Celou vaši bezpečnostní situaci máte po ruce, ať jste kdekoli: pomocí inovativního bezplatného klientského softwaru IVMS- 4500 (pro chytrý telefon a tablet, Android, Windows Phone a iOS) můžete ovládat vše ze svého tabletu nebo chytrého telefonu, ať jste kdekoliv.

 

 

Ceny? Každá zakázka je jiná

Máte zájem o naše služby? Neváhejte nás kontaktovat a vypracujeme nezávaznou nabídku dle Vašich požadavků.